Praktyczny prezent dla fana elektroniki

Opublikowane przez admin w dniu

Każdy z nas miewa czasem tak, że nie ma pomysłu na prezent dla bliskiej sobie osoby. Taka sytuacja nie musi się jednak kończyć kupowaniem nieprzemyślanych upominków, które szybko zaczną zbierać kurz lub wylądują na dnie szafy. Poniżej znajdziecie listę praktycznych gadżetów, które świetnie sprawdzą się na prezent niezależnie od okazji!

 

Ładowarka

Każdy przynajmniej raz zgubił lub zniszczył swoją ulubioną ładowarkę USB. Stanowi to nie lada problem, bo taki kabel jest bardzo uniwersalnym sprzętem, którym zwykle ładujemy ¾ naszych elektronicznych przedmiotów. Niestety, z powodu różnych portów ładowania w poszczególnych sprzętach, do każdego z nich musimy używać innej ładowarki z kompatybilnym wejściem. Co jeśli można byłoby to zmienić? Praktycznym rozwiązaniem jest zakup ładowarki, z 3 różnymi wejściami, dzięki której będziemy w stanie ładować nasze wszystkie sprzęty, używając do tego tylko jednego kabla.

Świetną opcją są również ładowarki samochodowe, których idea działania jest identyczna.

 

Zdalnie sterowane oświetlenie

Nada niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu. Takie żarówki można montować w zwykłych lampach, więc jest to rozwiązanie, które sprawdzi się zdecydowanie u każdego. Oprócz żarówki niezbędny będzie umieszczony w zestawie włącznik, który należy zamontować jak gniazdko natynkowe.

Do takiego zestawu można dokupić jeszcze pilot do zdalnego sterowania kilkoma żarówkami.

 

Złodziejki

Czyli innymi słowy rozgałęźniki. Przydadzą się one w każdej ilości fanowi elektroniki. Splątane kable, czy brak niezbędnego gniazdka, to problemy, które mogą bardzo uprzykrzyć życie. Na szczęście bardzo łatwo je rozwiązać, kupując funkcjonalne rozgałęźniki.

 

Etui

Recz przydatna i praktyczna. Szczególnie jeśli mieścimy w nim power bank razem z ładującym się telefonem. Dorzucić do środka można, słuchawki lub klucze. Spokojnie zmieści się tam też karta kredytowa . Dlatego takie etui może być noszone naprawdę przy każdej okazji.

 

Myszki

Kto choć trochę czasu spędza przed komputerem na pewno wie, jak ważna i potrzebna do komfortu pracy jest odpowiednia myszka. Powinna być dobrze wyprofilowana i odpowiednio leżeć w dłoni. Obecnie najpopularniejsze, z powodu stosunku jakości do ceny, są muszki optyczne.

 

 

Pozostałe gadżety

Dobrym pomysłem jest również odpowiedni sprzęt, np. detektory przewodów, drewna i metalu, próbnik napięcia, wskaźnik zużycia energii elektrycznej, czy też dwutaryfowy watomierz. Trzeba jednak wiedzieć czym dokładnie zajmuje się osoba, którą chcemy obdarować tak, by móc wybrać coś najbardziej odpowiedniego.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *